Без світла, води та зв’язку: на Луганщині не залишилося жодних комунікацій – Гайдай

Луганщина залишилася взагалі без комунікацій.

У населених пунктах немає світла, води, газу та мобільного зв’язку, повідомив у Telegram голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

“Область залишилася без комунікацій, сьогодні орки ще перебили магістральний газопровід – тепер повний комплект, точніше його відсутність – немає світла, води, газу”, – повідомив він.

За словами голови ОВА, наразі ведуться роботи над відновленням мобільного зв’язку. Він також повідомив, що окупанти продовжують обстрілювати надважливу для регіону дорогу Лисичанськ-Бахмут. У області сподіваються за декілька днів завезти гуманітарні вантажі для тих, хто залишився. Це більше 40 тис. мешканців.

На Луганщині не припиняються бойові дії.

“Тривають бої навколо Попасної, гаряче у Білогорівці, наші захисники продовжують полювати на росіян, які перейшли на наш берег – зачистка триває. Досі тривають бої у Рубіжному та Воєводівці, але наша оборона стабільна”, – наголосив Гайдай.

Він додав, що евакуація з регіону досі неможлива.

“Ризикувати ми не можемо. Щойно наші захисники відкинуть рашистів від дороги на відстань, з якої ті не зможуть гатити по “шляху життя”, евакуація поновиться”, – пояснив голова ОВА.

Гайдай заявив, що Луганська область є таким же форпостом, як і Маріуполь на Донеччині. У регіоні українські захисники стримують велику навалу російських загарбників.

Окупанти зазнають шалених втрат. За словами радника міністра внутрішніх справ Антона Геращенка, лікарня в Луганську забита тілами ліквідованих і важкопоранених загарбників.

Росіяни не дають цивільним виїхати з Луганщини. 7 травня у Попаснянському районі під обстріл окупантів потрапило евакуаційне авто. Постраждалих немає.