США затвердять Україні нову допомогу на майже $40 млрд

Палата представників має намір найближчим часом затвердити оновлений пакет допомоги Україні.

Його вартість складе $39,8 млрд, повідомив голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія у Telegram з посиланням на інформацію від союзників зі США.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: США розглядають можливість списання зовнішнього боргу України – Псакі

“Наші союзники не сумніваються в нашій перемозі та готові надати для неї все необхідне. Такий безпрецедентний рівень підтримки дуже швидко змінить ситуацію на полі бою, і наш героїзм буде підкріплений передовим обладнанням та озброєнням”, – написав він.

Президент США Джо Байден просив парламент погодити допомогу Україні на $33 млрд.

9 травня президент Сполучених Штатів Америки Байден підписав закон про ленд-ліз для України. Програма ленд-лізу передбачає спрощені процедури кредитування, постачання і транспортування зброї в Україну та країни східної Європи. Таким чином, вона прискорить передачу в Україну важливого військового обладнання та інших критичних поставок.

7 травня США повідомили що направляють в Україну новий пакет військової допомоги у розмірі $150 млн. Відправлять 25 тисяч снарядів для 155-мм артилерійських систем, три протиартилерійських радари AN/TPQ-36, електронне обладнання для придушення перешкод, а також запасні частини для вже наявної в ЗСУ техніки.