Відео: легендарний фінський рок-гурт анонсував концерт в Україні

Відомий фінський рок-гурт The Rasmus приїхав у Турин на наймасштабніший пісенний конкурс Євробачення. Під час підготовки музиканти познайомилися з українським гуртом Kalush Orchestra.

Вони не тільки разом виконують свої пісні на вулицях Турина, а й обговорюють війну в Україні. Так, соліст групи The Rasmus Лаурі Ілонен в інтерв’ю 24 каналу зізнався, що дуже хоче повернутися в Україну, оскільки вона важлива для нього і для всього гурту.

Він зазначив, що в Україні у них багато шанувальників. Гурт їх дуже цінує, тому всіляко намагається підтримувати нашу країну в розв’язаній рф війні.

«Всім українцям, у тому числі фанатам The Rasmus, ми хочемо ще раз висловити свою любов і підтримку. Ми хочемо після війни повернутися в Україну з концертом, обійняти вас і відмінно провести час. Віримо, що це буде скоро», – сказав Лаурі Ілонен.

Нагадаємо, «господарем» Євробачення-2022 є італійське місто Турін, адже минулого року на конкурсі переміг італійський музичний гурт Maneskin.

На арені PalaOlimpico виступатимуть учасники з 41 країни. Півфінали відбудуться 10 і 12 травня, а фінал – 14 травня. У першому півфіналі гурт Kalush Orchestra з піснею Stefania виступатиме під номером 6.

Солістка гурту Go_A Катерина Павленко стала речницею «Євробачення-2022». Вона оголосить бали, яке поставить національне журі під час голосування в Україні.