Попасну захопили окупанти. ЗСУ відступили на міцніші позиції – Гайдай

Збройні сили України відступили з Попасної Луганської області.

Бійці зайняли міцніші позиції, які були підготовлені заздалегідь. Про це повідомляє голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай в ефірі національного телемарафону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Окупанти зруйнували будинок на Луганщині – під завалами люди

“На жаль, наші військові дійсно трохи відійшли від Попасної. Тому що, уявіть собі, місто обстрілювали, більше двох місяців, скільки йде вторгнення, постійно обстрілювали, там зруйновано все. Тому наші відійшли на міцніші позиції, які були підготовлені заздалегідь”, – сказав він.

Гайдай додав, що на Луганщині тривають жорсткі бої. Зокрема йдеться про Білогорівку, Воєводівку, Рубіжне і Гірську громаду.

7 травня російські окупанти скинули авіабомбу на школу в Білогорівці Луганської області. Там ховалися майже всі мешканці села, хто не встиг евакуюватися – близько 90 людей.

За попередньою інформацією загинули 60 людей. Внаслідок російського авіаудару виникли пожежі в будівлі школи на площі близько 300 кв. м і в будинку культури. Пожежу ліквідовували майже 4 год. Розібрали завали, де знайшли тіла двох загиблих. Евакуйовані з-під завалів 30 осіб, семеро з яких поранені.