Фото: у Маріуполі рашисти вбили юну українську спортсменку

Російські загарбники забрали життя чергового представника українського спорту. В результаті обстрілу окупантами, у Маріуполі загинула 14-річна чемпіонка України Аліна Перегудова та її мати.

Про це повідомляється на сторінці Маріупольської міської ради в Facebook.

«Вона прагнула здобувати перемоги найвищого рівня. Але прийшов «русский мир», який «звільнив» її від цього майбутнього… Разом з Аліною російські солдати вбили в Маріуполі її матір. Важко знайти слова, щоб передати глибокі співчуття всім, хто знав загиблих»

Маріупольська міська рада

Управління фізичної культури і спорту Донецької обласної державної адміністрації також висловило співчуття у зв’язку зі смертю юної спортсменки.

«Ще однією жертвою путінських військ стала перспективна спортсменка Донецької області Аліна Перегудова, яка загинула від ворожих снарядів у Маріуполі. Вихованець обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з важкої атлетики та студент Донецького обласного спеціального коледжу спортивного профілю імені С. Бубки, Аліна у свої 14 років увійшла до складу гравців-кандидатів збірної України. Минулого року на національному чемпіонаті серед дівчат U17 вона завоювала золоті нагороди і прагнула перемагати у вищих змаганнях і далі… Разом з Аліною російські солдати вбили її маму в Маріуполі… Складно підібрати слова, щоб передати глибокі співчуття всім, хто знав загиблих. Вічна пам’ять! Ніколи не пробачимо!»

Управління фізичної культури і спорту Донецької облдержадміністрації

У 2021 році на національному чемпіонаті з важкої атлетики, Аліна виборола золоті нагороди.

Нагадаємо, на початку квітня стало відомо, що у тимчасово окупованому Маріуполі загинув литовський кінорежисер-документаліст Мантас Кведаравічюс. У 2016 році він закінчив роботу над документальним фільмом «Маріуполіс», що розповідав про життя міста та його мешканців. Режисер загинув під час зйомок матеріалу для нового фільму.

У березні в місті також загинула 11-річна українська гімнастка Катерина Дяченко. Дівчинка 2011 року народження перебувала у будинку, куди влучив ворожий снаряд.

Загалом, в оточеному Маріуполі через обстріли і бойові дії російських окупантів, загинули до 22 тисяч людей.