Укрзалізниця за лютий перевезла рекордні 14,5 млн тонн вантажів

Укрзалізниця за лютий перевезла рекордні 14,5 млн тонн вантажів

Фото: latifundist.com

Імпортні перевезення в лютому зросли на 65% – до 872,4 тис. тонн проти лютого-2023 року

Компанія уточнила, що 53% обсягу вантажоперевезень в останній місяць зими припадало на експорт.

АТ Укрзалізниця в лютому цього року перевезла рекордні 14,5 млн тонн вантажі. Це на третину більше, ніж у лютому 2023 року, та на 3% вище за січневий показник. Про це повідомив віцепрем’єр із відновлення України – міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков на своїй Facebook-сторінці в п’ятницю, 1 березня.

“Це свідчить про стабільність у нарощуванні експортних обсягів і виконанні нашого засадничого завдання – вихід на показники 2021 року”, – запевнив чиновник.

Пресслужба компанії уточнила, що 53% обсягу вантажоперевезень припадало на експорт. Зокрема, через припортові залізничні станції в лютому вивезено 5,2 млн тонн вантажів, через західні прикордонні переходи – 2,6 млн тонн. Зернових вантажів через портові станції було перевезено 2,8 млн тонн, через прикордонні західні переходи – 537 тис. тонн.

У внутрішньому сполученні, яке за обсягами поступилося першістю експорту, у лютому було перевезено понад 5,8 млн тонн, що на 6% вище лютневого показника 2023 року.

Імпортні перевезення в лютому зросли на 65% – до 872,4 тис. тонн проти лютого-2023 року.

В Укрзалізниці вважають, що зростанню обсягу вантажоперевезень у лютому сприяла активна робота Українського морського коридору. Експорт морським коридором у лютому досяг рекордних 8 млн тонн.

Раніше повідомлялося, що в січні-2024 УЗ також перевезла рекордний обсяг 7,5 млн тонн вантажів.

Як ми вже писали, польські фермери намагалися блокувати рух поїздів на кордоні

Згодом, у зв’язку з блокуванням кордону польськими фермерами українські перевізники розпочали акцію протесту на трьох пунктах пропуску із Польщею.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp