ДТЕК витратить 4 млрд гривень на відновлення електромереж

ДТЕК витратить 4 млрд гривень на відновлення електромереж

Фото: ДТЕК

ДТЕК витратить мільярди гривень на електромережі

Буде вестись будівництво нових ліній електропередачі, підстанцій та модернізація існуючих.

У 2024 році оператори системи розподілу ДТЕК Мережі витратять близько 4 млрд гривень в оновлення електроінфраструктури Києва і трьох областей – Київськой, Одеської і Дніпропетровської. Про це повідомила пресслужба ДТЕК.

Так, у Києві компанія планує реконструювати чотири великі високовольтні підстанції, що підвищить надійність електропостачання понад 73 тисяч родин у Святошинському, Голосіївському та Солом’янському районах столиці.

“ДТЕК Київські регіональні електромережі цьогоріч розпочне роботи з будівництва нової кабельної лінії, що забезпечить резервне живлення для 7 підстанцій. Завдяки цьому і реконструкції високовольтної підстанції у разі аварій буде можливість зменшити тривалість відключення для понад 17 тисяч родин Обухівщини”, – йдеться у повідомленні.

У ДТЕК планують продовжити реконструкцію трьох високовольтних підстанцій 110 кВ в Одеській області. Очікується, що це знизить ризик аварій для 110 тисяч клієнтів і 20 соціально важливих об’єктів.

Водночас у Дніпрі цьогоріч енергетики планують виконати реконструкцію на одній із вузлових підстанцій.

“Це дозволить ефективно використовувати існуючі трансформатори, а отже забезпечити надійним електропостачанням понад 15 тисяч родин та промислові підприємства міста. А ще створити резерв потужності для підключення нових клієнтів”, – зазначили у пресслужбі.

Нагадаємо, у 2023 році ДТЕК витратила рекордні 20 млрд гривень на підготовку до опалювального сезону. Також енергохолдинг сформував запас обладнання і матеріалів, витративши 1,3 млрд гривень.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp