Здорове харчування без зусиль: все про сувід та його користь

Здорове харчування без зусиль: все про сувід та його користь

Фото: надане рекламодавцем

Сувід – це технологія приготування, що чудово підходить як для м’яса, так і для риби, морепродуктів і навіть овочів.

Технологія сувід передбачає приготування продукту при низькій температурі у вакуумному пакованні у водному середовищі, однак без прямого контакту з водою. При цьому для поліпшення смаку можна додавати сіль та спеції, духмяні трави, олію, маринади або, наприклад, соєвий соус. Завдяки пакуванню під тиском ці інгредієнти чудово промаринують м’ясо не лише із зовнішньої оболонки, а й всередині, тому смак виходить насиченим.

Раніше технологію сувід використовували лише у HoReCa форматі – тобто в ресторанному та готельному бізнесі, щоб оптимізувати роботу кухні. Заготівлі можна довго зберігати, тож це дуже зручно.

У пакованні з курячим філе, приготованим способом сувід, присутнє від 8% до 12% власного соку м’яса. А у м’ясі гомілки завдяки іншій структурі м’яса виділяється соус, який можна використовувати під час приготування страви.

 Взагалі пакування – це один із найважливіших етапів процесу. Продукт запаковується під тиском у вакуумний пакет, в якому вміст кисню мінімальний – від 3% до 5%. Завдяки цьому призупиняється процес окиснення, що гарантує безпеку продукту. Адже якщо він не буде захищений від зовнішнього середовища, то білки окислюються.

Як готують сувід?

Сувід готується на підприємствах, з використанням теплового обладнання – так званих cook-танкерів. До них подається вода, яка циркулює протягом усього технологічного процесу, задається спеціальний режим та завантажується запакований, замаринований продукт. Високотехнологічне обладнання гарантує підтримання спеціальних режимів температури та дотримання заданого часу.

Сувід від “Бащинський”

Обираючи сувідоване м’ясо, зверніть увагу на виробника. Так, торгова марка “Бащинський” пропонує два види м’яса сувід, приготованого з дотриманням усіх стандартів і технологій: це підсолене куряче філе сувід та м’ясо гомілки сувід з часником.

Для кого підійде продукція сувід?

Для тих, хто прагне економити час: Лише уявіть собі: по-справжньому якісний, смачний та корисний продукт ще й економить ваш час, адже не потрібно займатись такими “брудними” речами, як обробка сирого м’яса. Із сувідом будь-яка страва готується від 5 до 15 хвилин.

Кому важливий довгий термін зберігання. Продукти сувід є дуже зручними для тих, хто любить робити закупи заздалегідь, адже строк зберігання достатньо довгий – 28 діб.

Для тих, хто прагне різноманіття в приготуванні: Можна не обмежувати свою фантазію і приготувати велику кількість страв за короткий час. Обирайте самі, який фінальний вигляд матиме такий продукт: чи то сендвічі або салати з філе, чи основні страви, супи або закуски. Також філе можна просто підсмажити на сковорідці з мінімальною кількістю олії. М’ясо гомілки нагадує буженину – його також можна порізати, підсмажити на сковорідці із соусом, який залишився в пакованні, та додати до будь-якого гарніру. В будь-якому разі сувідоване м’ясо буде смачним, соковитим та ніжним.

Для тих, хто піклується про безпеку. Сувід є абсолютно безпечним для всієї родини завдяки дотриманню всіх стандартів і технологій.

Для тих, хто слідкує за фігурою і правильно харчується. М’ясо, приготоване за технологією сувід, – це healthy продукт, який можна вживати при дотриманні дієт, адже містить саме тільки свіже куряче мʼясо, сіль і натуральні спеції .

1

 

Правильне пакування

Це один із найважливіших етапів процесу. Продукт запаковується під тиском у вакуумний пакет, в якому вміст кисню мінімальний – від 3% до 5%. Завдяки цьому призупиняється процес окиснення, що гарантує безпеку продукту,  і дозволяє зберігати свіжість мʼяса протягом 28 діб.