Окупанти посилили фільтраційні заходи на в’їзді до Маріуполя, – мерія

Російські окупанти посилили фільтраційні заходи на в’їзді до Маріуполя, тепер при собі необхідно мати не просто папір про фільтрацію, а й реєстрацію у Маріуполі або доказ того, що людина слідує до родичів так званої першої лінії – батьки, діти. Щодо чоловіків, то їх не випускають і не впускають до Маріуполя. Про це заявив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

«За наявності паперу про фільтрацію найпростіший спосіб в’їзду через с. Виноградне, через що на в’їзд великі черги (посилена перевірка). Також окупанти запровадили додаткові пункти перевірки у середині міста, де також проводять додаткові перевірки. Найпотужніші заходи фільтрації у Лівобережному районі», – написав він у п’ятницю вранці.

Будь-яку людину в будь-якій частині міста можуть зупинити російські загарбники та почати перевірку.

На околицях Маріуполя, в таких районах як Мирний, Волонтерівка, Виноградне, у фільтраційний табір у Безіменне вивезли майже всіх чоловіків і вже тиждень не випускають додому.

Без так званої фільтраційної довідки просто неможливо перебуває у місті. При цьому всередині міста фільтраційних органів немає і до них потрібно дістатися самостійно.

«Після фільтрації в Старобешевому можна або самостійно повернутись в Маріуполь (транспорт не надається, тобто автобуси в один кінець), або обрати шлях депортації до росії. Принаймні, на відміну від таборів в Мангуші/Ялті/Нікольському/ Безіменне примус до депортації відсутній», – зазначив Андрющенко.