В РНБО відреагували на введення рублів на Херсонщині

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов прокоментував спроби Росії легітимізувати свою присутність на захоплених територіях України. Він впевнений, що російський рубль на території Херсонщини «не приживеться».

Про це Олексій Данілов заявив в інтерв’ю «Радіо свобода», відповідаючи на запитання про наміри росіян з 1 травня ввести в обіг на Херсонщині рубль.

«Це класична формула рашистів, коли вони захоплюють ту чи іншу територію, вони хочуть поміняти банківську систему. Наскільки це приживеться на Херсонщині я сказати точно вам можу – не приживеться», – сказав Данілов.

Російські загарбники певний час «можуть пробувати зробити таку валюту – псевдовалюту, що має рухатись на цій території», але з огляду на той супротив, який чинять херсонці і всі громадяни України, є більш ніж упевненість, що це на короткий проміжок часу, додав він.

«Взагалі спроможності захопити нашу країну у російської федерації немає», – запевнив секретар РНБО.

Раніше в Росії відреагували на заяву про підготовку так званого «референдуму» на Херсонщині.  Окупанти нібито не готують створення «Херсонської народної республіки», а думають лише про «економічний розвиток».

Окупанти стикаються з тотальною відсутністю підтримки своїх «ініціатив» серед населення Херсонщини.

За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури, громадянину України, повідомлено про підозру в колабораційній діяльності.