Зусилля Ахметова та його футбольної команди переплітаються із зусиллями українського уряду – The New York Times

“Усі наші зусилля зосереджені на єдиному важливому – допомогти Україні перемогти у цій війні”, – цитує сайт газети слова українського бізнесмена

У матеріалі йдеться про те, що “Шахтарю” вдалося евакуювати дітей із футбольної академії в Україні до Хорватії і зараз ФК розпочав благодійні ігри в Європі заради збирання грошей для допомоги Україні.

The New York Times зазначає, що ігри, починаючи з гри проти “Олімпіакоса” в Афінах у суботу, розглядають частково як дипломатичний інструмент, шанс персоналізувати гуманітарну кризу в Україні, зібрати гроші для Збройних сил країни та надати гуманітарну допомогу її громадянам. Матчі відіграватимуть і важливу спортивну роль, пише видання, оскільки кілька гравців донецького клубу також є членами національної збірної України, і ці ігри допоможуть забезпечити їхню фізичну форму перед вирішальним плей-офф кваліфікації у червні на чемпіонат світу 2022 року.

Війна Росії проти України. Головне (оновлюється).

Контекст:

Під час першого благодійного матчу “Шахтаря” з грецьким “Олімпіакосом” на трибунах виклали 176 іграшок на згадку про кожну дитину, вбиту росіянами в Україні. Футболісти донецької команди грали із назвами 10 міст-героїв замість прізвищ на своїх футболках.

“Шахтар” проводить цикл благодійних ігор. Усі зібрані кошти передадуть в Україну на допомогу українським дітям, які постраждали від російської агресії.