МЗС підтвердило повернення бренду Zara в Україну

МЗС підтвердило повернення бренду Zara в Україну

Фото: Getty Images

В Україні знову відкриються магазини Zara

Повернення великих міжнародних компаній на український ринок підтримує економіку в часи війни, зазначили у відомстві.

Бренди однієї з найбільших у світі дистриб’юторських груп в індустрії моди іспанської Inditex – Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home – офіційно повертаються в Україну. Про це повідомило МЗС у п’ятницю, 8 березня.

У відомстві нагадали, що з 2022 року ведуть роботу з усіма провідними міжнародними брендами, які залишили український ринок через початок повномасштабної війни РФ, задля відновлення їхньої роботи в Україні.

Зазначається, що повернення Inditex є наступним кроком після відновлення роботи McDonald’s, H&M та інших.

“Повернення великих міжнародних компаній на український ринок створює нові робочі місця, надає їм доступ до якісних товарів і послуг, підтримує економіку України в часи війни та поглиблює її інтеграцію у світову економіку, зміцнює довіру міжнародного бізнесу та інвесторів у нашу державу та її перемогу”, – йдеться у повідомленні.

МЗС подякувало партнерам за підтримку цих зусиль і пообіцяло продовжувати роботу з відновлення роботи міжнародного бізнесу в Україні та залучення нових компаній.

Тиждень тому ЗМІ повідомили, що мережа магазинів Zara повертається до України. Відкриття планується на початку квітня.

Нагадаємо, у листопаді минулого року магазини H&M відновили роботу в Україні.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp