Виграш $100 тисяч у лотерею став “прокляттям” для дідуся

Виграш $100 тисяч у лотерею став  прокляттям  для дідуся

Фото: mirrorpix

Деніел Міллар

Він втратив право на будь-яку державну допомогу.

Житель Шотландії 76-річний Деніел Міллар зірвав джекпот у розмірі понад 100 тисяч доларів у вересні 2017 року. Проте виграш став для нього справжнім прокляттям, пише The Sun.

Пенсіонер не повідомив Департамент праці та пенсійного забезпечення (DWP) про свій виграш, а на той момент він отримував низку державних пільг. Зокрема допомогу по безробіттю, житлову субсидію та знижку на комунальний податок. 

“Я не знав, що потрібно повідомляти DWP про виграш, тому витратив усі гроші: частину віддав двом синам і дочці, оплатив дві сімейні відпустки, зробив ремонт у будинку й купив новий одяг для себе та дружини”, – сказав пенсіонер.

За два місяці Міллар витратив весь джекпот, а у грудні отримав листа від DWP з проханням про зустріч, під час якої з’ясувалося, що податкова вже повідомила про несподівану появу 100 тисяч доларів на його рахунку. Так він втратив право на будь-яку державну допомогу.

“Єдиний мій дохід зараз – це пенсія й особиста виплата у розмірі 350 фунтів на місяць. Оскільки я маю сплачувати повну орендну плату та комунальний податок, майже не залишається коштів на життя”, – додав чоловік.

Подружжя намагалося оскаржити рішення DWP, проте їхня апеляція була відхилена.

“У документах вони пишуть про зміну обставин, але не уточнюють, що це означає. Ми просто не знаємо, що нам робити”, – сказала дружина пенсіонера.

Нагадаємо, раніше у США продавець випадково порвав лотерейний білет з джекпотом у $500 тисяч.

У Польщі директор школи програв бюджет закладу в азартні ігри

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp