Біткоїн встановив новий історичний рекорд

Біткоїн встановив новий історичний рекорд

Фото: Getty Images

Біткоїн досягнув історичного максимуму у $69 202

Найбільша у світі криптовалюта Bitcoin досягла максимуму в 69 202 долари, перевищивши рекорд, встановлений у 2021 році.

Курс біткоїна у вівторок, 5 березня, досяг нового історичного максимуму $69 202, але встиг відкотитися до $65 079,5. Про це свідчать дані торгів.

Найпопулярніша криптовалюта у світі Bitcoin досягла рекордних $69 202, перевищивши попередній історичний максимум $68 999,99, встановлений у листопаді 2021 року. 

Курс біткоїна продемонстрував приголомшливий зліт з жовтня – майже на 160%, з яких 44% припали на лютий.

Підтримку для Bitcoin надає той факт, що Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) США офіційно схвалила запуск 11 перших ETF, що інвестують безпосередньо в Bitcoin. На трейдерів у Південній Кореї, Китаї та інших азійських країнах припадає близько 70% обсягу торгів біткоїном.

У 2024 році вартість Bitcoin перевершила традиційні активи, зокрема акції та золото. Коефіцієнт, що порівнює ціну криптовалюти з ціною дорогоцінного металу, перебуває на найвищому рівні за останні два роки.

Нагадаємо, у січні США зробили важливий крок у легалізації Bitcoin. SEC дозволила фондам-важковаговикам галузі BlackRock, Invesco і Fidelity дрібнішим конкурентам, включаючи Valkyrie, розпочати торги. Після цього криптовалюта почала стрімко дорожчати.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp