Мережа магазинів Zara повертається до України – ЗМІ

Мережа магазинів Zara повертається до України - ЗМІ

Фото: Укрінформ

Zara готується відкрити магазини в Україні

Inditex, іспанський власник Zara, має намір знову відкрити 50 із понад 80 своїх магазинів в Україні. Відкриття планується на початку квітня.

Мережа магазинів Zara готується знов відкрити магазини в Україні, які вона закрила після початку війни два роки тому. Про це повідомляє Financial Times.

За інформацією Inditex, іспанського власника Zara, відкриття магазинів планується на початку квітня.

Зазначається, що Inditex має намір знову відкрити 50 із понад 80 своїх магазинів.

Як відомо, Inditex закрила свої 84 магазини в Україні, у тому числі бренди Zara, Pull & Bear, Massimo Dutti та Bershka, 24 лютого 2022 року, у день повномасштабного вторгнення Росії. З того часу компанія припинила постачати товари в країну, але продовжувала платити податки та зарплату своїм 1000 українським співробітникам, хоча більшість із них перебувала вдома без роботи. Inditex зберегла договори оренди з орендодавцями під час закриття магазинів, але не розкрила, на яких умовах.

Нагадаємо, у листопаді минулого року магазини H&M відновили роботу в Україні.

Раніше  очільник МЗС Дмитро Кулеба заявив, що відомство працює над тим, щоб повернути в Україну IKEA, H&Mі Zara та інші бренди.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp