ЗМІ назвали, скільки найбільші компанії України задонатили за час війни

ЗМІ назвали, скільки найбільші компанії України задонатили за час війни

Фото: Unsplash

ЗМІ розповіли про донати найбільших українських бізнесів

Найбільше на допомогу ЗСУ та гуманітарні потреби витратила компанія СКМ Ріната Ахметова, далі йдуть бізнеси Віктора Пінчука та фонд Петра Порошенка, стверджує видання.

З початку вторгнення рашистів в Україну найбільші місцеві приватні компанії та бізнес-групи витратили на військову і гуманітарну допомогу своїй країні близько 48 млрд грн. Про це повідомило видання NV Бізнес з відсилкою на дані 52 приватних компаній, що зголосилися надати таку інформацію.

За даними видання, найбільше на допомогу ЗСУ та гуманітарні потреби витратила компанія СКМ Ріната Ахметова: сумарно всі його бізнеси і фонди надали допомоги на 7,6 млрд грн. На другому місці – бізнес та фонди Віктора Пінчука із цифрою у 5,77 млрд грн. Третій – фонд Петра Порошенка з 4 млрд грн допомоги.

Далі йдуть Нова пошта з 2,75 млрд грн, агрокомпанія Kernel з 2,038 млрд грн та Епіцентр з 2 млрд грн.

При цьому видання у власному матеріалі зауважує, що наразі на вказані потреби донатять також тисячі малих та середніх бізнесів – безпосередньо до підрозділів ЗСУ чи локальних фондів, і всі ці внески підрахувати неможливо.

Нагадаємо, раніше в ЗСУ розповіли, яку суму задонатили українці з 24 лютого 2022 року. Разом з тим, з’явилася також інформація, що донати українців у найбільші фонди торік зменшилися.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp