ДТЕК за час війни відновила 16,5 тис. км електромереж

ДТЕК за час війни відновила 16,5 тис. км електромереж

Фото: ДТЕК

Близько 1000 бригад ДТЕК щодня забезпечують роботу енергосистеми

Одну лінію на одному із найгарячіших напрямків в Донецькій області лагодили вже 97 разів, повідомили в компанії.

Енергетична компанія ДТЕК з початку вторгнення Росії в Україну відновила 16,5 тис. км ліній електропередачі, які були пошкоджені внаслідок бойових дій. Про це повідомила пресслужба компанії.

В повідомленні зазначається, що електромережі сильніше, ніж інше енергообладнання, руйнуються внаслідок атак.

“Вони пошкоджуються через прямі влучання, а також падіння уламків снарядів та дронів. Через інтенсивність обстрілів деякі з ліній електропередачі енергетикам доводилось лагодити десятки разів”, – говориться в повідомленні. 

Автори навели приклад, коли лінію на одному із найгарячіших напрямків в Донецькій області лагодили вже 97 разів.

В ДТЕК додали, що загалом з початку повномасштабного вторгнення РФ її фахівці полагодили 5,6 тисяч пошкоджених енергооб’єктів в Києві, Київській, Одеській, Дніпропетровській та Донецькій областях.

“Близько 1000 бригад енергетиків щоденно працюють, аби енергосистема працювала стабільно”, – зауважили в енергокомпанії.  

Раніше генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко повідомив, що з початку повномасштабного вторгнення компанія відновила енергопостачання для 11 мільйонів споживачів.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp