Росіяни втратили ще один спосіб вивести гроші за кордон

Росіяни втратили ще один спосіб вивести гроші за кордон

Фото: Getty Images

Росіян позбавили передостаннього способу вивести гроші за кордон

Громадяни Росії більше не можуть користуватися платіжною системою Contact, через яку відправляли гроші за кордон.

У Росії перестала працювати платіжна система Contact після відкликання ліцензії її оператора – QIWI Банку. Вона використовувалася для переказів коштів за кордон і була особливо популярною серед російських емігрантів, пише The Moscow Times.

Зазначається, що при спробі зробити переклад через сервіс спливає повідомлення про “невідому помилку сервера” та прохання оновити сторінку.

 

Через систему можна було відправляти до інших держав не лише рублі, а й долари. Онлайн переклади з карт Мир, Visa та Mastercard були доступні до Вірменії, Азербайджану, Грузії, Таджикистану та інших країн. Усього можна було переказати до 2 млн рублів в місяць.

 

Після санкцій США проти системи переказів Юністрім у Росії залишалося дві системи грошових переказів за кордон: Золота корона та Contact.

 

У Росії Contact працював з 1999 року. У 2015 році сервіс у фінансової групи Открытие купила група QIWI. Мережа Contact включала близько 500 пунктів обслуговування в 180 країнах. За допомогою сервісу можна було надсилати та отримувати перекази та платежі, а також поповнювати іноземні картки та здійснювати інші платежі.

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp