Компанія Danone планує продати російські підприємства – ЗМІ

Компанія Danone планує продати російські підприємства - ЗМІ

Фото: facebook.com/www.danone.ru

Французька компанія Danone має намір продати російські підприємства

Група з виробництва молочних продуктів хоче продати ребрендинг Life & Nutrition російській молочній компанії Вамін Татарстан.

Французька компанія Danone має намір продати свій російський бізнес. Покупцем може стати один із членів кремлівського керівництва, який пов’язаний із племінником чеченського лідера Рамзана Кадирова. Про це повідомляє Financial Times.

Як пише видання, група з виробництва молочних продуктів хоче продати ребрендинг Life & Nutrition російській молочній компанії Вамін Татарстан, що належить 29-річному Мінтімеру Мінгазову.

Він був призначений до ради директорів Life & Nutrition влітку минулого року, незабаром після того, як Кремль передав контроль над бізнесом Якубу Закрієву, 33-річному племінникові Кадирова, як захід у відповідь на західні санкції, введені у відповідь на напад на Україну.

У листі, направленому міністру сільського господарства Росії Дмитру Патрушеву, Айрат Мухамадеєв, директор новоствореної компанії, яка належить Вамін Татарстан, повідомив, що компанія погодилася заплатити 191,5 млн доларів за контроль над російським бізнесом Danone.

Як відомо, французька група розглядає можливість продажу Vamin.

З моменту вилучення активів, Danone списала понад 700 млн євро, а також додатково знецінила 500 млн євро в липні минулого року у зв’язку з падінням курсу рубля.

Після повномасштабного вторгнення РФ в Україну Danone спочатку заявила, що планує залишитися в країні, однак в жовтні 2022 року оголосила, що буде шукати покупця в рамках угоди, яка може призвести до списання до 1 млрд євро.

Нагадаємо, російська структура Siemens AG ТОВ Системс (колишнє ТОВ Сіменс) планує в лютому 2024 року ініціювати процедуру добровільної ліквідації.

Також повідомлялося, що німецький постачальник додатків для бізнесу SAP попередив, що з 20 березня закриє доступ клієнтам із Росії до своїх хмарних послуг.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp