Нацбанк затвердив нового голову правління Сенс Банку

Нацбанк затвердив нового голову правління Сенс Банку

Фото: finance.ua

З 1 грудня 2022 року Альфа-Банк був перейменований на Сенс Банк

Олексій Ступак обіймав у Сенс Банку посаду директора корпоративно-інвестиційного, малого та середнього бізнесу.

Національний банк України погодив Олексія Ступака на посаді голови правління націоналізованого Сенс Банку (колишній Альфа-Банк). Про це напередодні повідомилп пресслужба фінустанови.

“Національний банк України погодив Олексія Ступака на посаді голови Правління Sense Bank. Раніше Наглядова рада АТ Сенс Банк за результатами конкурсного відбору обрала головою правління банку Олексія Ступака”, – йдеться в повідомленні.

Вказано, що Олексій Ступак має 21-річний досвід роботи в корпоративному банківському секторі провідних українських банків. Свою банківську кар’єру він розпочав у 2002 році в АТ Правекс Банк, де відповідав за роботу з корпоративними та VIP клієнтами. З 2008 року по 2019 рік він обіймав керівні посади у АТ Креді Агріколь Банк (Україна). Має ґрунтовний досвід роботи в корпоративному сегменті української банківської системи, у тому числі у сфері трансформації бізнес процесів.

У червні 2019 року Ступак приєднався до команди Сенс Банку як директор з корпоративного бізнесу, обіймав посаду директора корпоративно-інвестиційного, малого та середнього бізнесу.

Нагадаємо, попередній голова Сенс Банку Дмитро Кузьмін пропрацював менше місяця і звільнився за взаємною згодою з особистих причин.

Як відомо, 20 липня 2023 року НБУ ухвалив рішення про передачу Сенс Банку у власність держави, бо його власниками є російські підсанкційні олігархи – Михайло Фрідман, Петро Авен і Андрій Косогов. А 21 липня уряд ухвалив рішення націоналізувати Сенс Банк.

Після цього ЗМІ повідомили, що з Сенс Банку намагалися вивести мільярдні активи до його націоналізації.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp