Енергетики повернули світло 116 тис. сімей, що постраждали від обстрілів

Енергетики повернули світло 116 тис. сімей, що постраждали від обстрілів

Фото: facebook.com/dtekdnem

Відновлено електропостачання у 83 населених пунктах

У Донецькій та Дніпропетровській областях внаслідок обстрілів були зафіксовані пошкодження електромереж та підстанцій.

За тиждень з 12 по 18 лютого ремонтно-відновлювальні бригади ДТЕК відновили електропостачання у 83 населених пунктах Донецької та Дніпропетровської області, де були зафіксовані пошкодлження внаслідок обстрілів російської армії.Про це повідомила пресслужба компанії у понеділок, 19 лютого.

“Минулого тижня серйозних обстрілів зазнала Дніпропетровщина. Внаслідок атак були пошкодження мереж та обладнання. За тиждень енергетикам вдалось повернути світло 74 тис. осель у Дніпропетровській області”, – говориться в повідомленні.

На Донеччинітакож зафіксовані пошкодження електромереж та підстанційчерезактивні бойові дії. Там енергетики відновили енергопостачагння для 42 тис. домогосподарств.

“Енергетики ДТЕК роблять все можливе, щоб максимально швидко усувати пошкодження, і приступають до робіт щойно отримують дозвіл та доступ до місця пошкодження від ЗСУ та ДСНС”, – додали в енергокомпанії.

Раніше повідомлялося, що за перший місяць 2024 року ДТЕК відновлювала енергопостачання для 713 тисяч споживачів, що залишилися без електрики внаслідок обстрілів рашистів у Києві, Київській, Донецькій, Одеській та Дніпропетровській областях. За тиждень з 5 по 11 лютого ремонтні бригади компанії підключили 123 тисячі споживачів після обстрілів Росії.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp