Курс Bitcoin встановив рекорд за три роки

Курс Bitcoin встановив рекорд за три роки

Фото: Getty Images

Рішення влади США кардинально вплинуло на вартість Bitcoin

Підтримку для Bitcoin надає той факт, що Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) США офіційно схвалила запуск 11 перших ETF, що інвестують безпосередньо в Bitcoin.

Курс найпопулярнішої криптовалюти у світі Bitcoin перевищив $50 тисяч. Це найвищий показник з грудня 2021 року, повідомив напередодні увечері портал MarketWatch.

Станом на ранок у вівторок Bitcoin зріс на 4,16% і коштує $50 125. Загалом за останні сім сесій криптовалюта додала в ціні на 11% після зростання в два з половиною рази у 2023 році.

Підтримку для Bitcoin надає той факт, що Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) США офіційно схвалила запуск 11 перших ETF, що інвестують безпосередньо в Bitcoin. За словами Шона Фаррела з Fundstrat, останнім часом підтримку біткоїну також надав високий попит на спотовому ринку.

При цьому вартість Bitcoin може досягти $160 тисяч до кінця 2024 року і $350 тисяч у другій половині 2025 року, вважає Марк Коннорс, голова відділу досліджень у компанії 3iQ, що займається управлінням цифровими активами.

Зазначається, що у понеділок вартість усіх Bitcoin, що перебувають в обігу у світі становила $977 млрд, за даними CoinMarketCap. Цього тижня показник може перевищити $1 трлн, вважає голова відділу деривативів в Amberdata Грег Магадіні.

Нагадаємо, у січні США зробили важливий крок у легалізації Bitcoin. SEC дозволила фондам-важковаговикам галузі BlackRock, Invesco і Fidelity дрібнішим конкурентам, включаючи Valkyrie, розпочати торги.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp