Siemens ліквідовує свій бізнес у Росії

Siemens ліквідовує свій бізнес у Росії

Фото: dpa

Siemens почав роботу в Росії ще в середині XIX століття, співпраця не припинялася навіть за часів СРСР

Виручка компанії ТОВ Системс торік становила 278,8 млн рублів проти 6,32 млрд рублів у 2022 році.

Російська структура Siemens AG ТОВ Системс (колишнє ТОВ Сіменс) планує в лютому 2024 року ініціювати процедуру добровільної ліквідації. Про це свідчить звіт компанії за результатами 2023 року, повідомляє російське провладне інформагентство Интерфакс.

Причина – неможливість продовжувати свою звичайну діяльність, пов’язану з імпортом товарів у РФ. У 2023 році виручка ТОВ Системс становила 278,8 млн рублів (понад 3 млн доларів) проти 6,32 млрд рублів (66 млн дол) роком раніше. Чистий збиток – 279,6 млн рублів.

“На балансі компанії практично не залишилося активів, крім дебіторської заборгованості та грошових коштів на рахунках (у сумі – 843,6 млн рублів)… У зв’язку із санкціями ЄС щодо Росії Siemens AG у березні 2022 році призупинив нові замовлення і поставки в країну”, – мовиться в повідомленні.

Siemens почав роботу в Росії ще в середині XIX століття, співпраця не припинялася навіть за часів СРСР.

Станом на кінець 2023 року у Росії перебувало 18 структур, пов’язаних із Siemens AG. Нині частина з них ліквідована або перебуває в процесі ліквідації, частина – змінила власників.

Siemens AG займається операціями у сфері автоматизації та цифровізації для промисловості, інтелектуальної інфраструктури, транспорту, розподілених енергосистем.

Нагадаємо, німецький постачальник додатків для бізнесу SAP попередив, що з 20 березня закриє доступ клієнтам із Росії до своїх хмарних послуг. 

Додамо, материнська компанія Yandex NV досягла угоди на суму близько 5,2 млрд дол. про продаж свого російського бізнесу, зокрема й найпопулярнішої в Росії пошукової системи.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp