У трьох районах Донеччини повернули світло для 18 тисяч споживачів

У трьох районах Донеччини повернули світло для 18 тисяч споживачів

Фото: Дніпропетровська ОДА (ОВА)

Енергетики роблять усе можливе, щоб українці мали світло

Щоденно відновленням пошкодженої енергетичної інфраструктури в регіоні займаються понад 60 бригад.

За минулу добу ремонтні бригади ДТЕК відновили енегопостачання для понад 18 тисяч клієнтів у Донецькій області. Вони були знеструмлені через російські обстріли, повідомив енергохолдинг у неділю, 11 лютого.

Як відомо, в регіоні тривають активні бойові дії. Постійних руйнувань зазнає інфраструктура, пошкоджуються мережі й обладнання.

“Незважаючи на постійну небезпеку, фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі протягом доби вдалося повернути електропостачання 18 324 родинам у трьох районах Донеччини”, – йдеться у повідомленні.

Енергетики працюють майже безперервно та відновлюють обладнання й лінії одразу ж, щойно вони отримують відповідний дозвіл від військових. Щоденно над відновленнями в Донецькій області працює понад 60 бригад енергокомпанії.

Нагадаємо, за січень енергетики ДТЕК повернули світло для 713 тисяч споживачів, які залишилися без електропостачання через обстріли в Києві, Київській, Донецькій, Одеській і Дніпропетровській областях.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp