Відновлено енергопостачання в 16 населених пунктах Донецької області

Відновлено енергопостачання в 16 населених пунктах Донецької області

Фото: ДТЕК

Енергетики роблять усе можливе, щоб українці мали світло

Енергетики одразу починають відновлення електропостачання, щойно це стає можливим. В Донецькій області працює понад 60 бригад.

Ремонтні бригади ДТЕК повернули світло для тисяч споживачів у Донецькій області, які були знеструмлені після російських обстрілів. Про це енергохолдинг повідомив у суботу, 10 лютого.

“За минулу добу аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі відновили електропостачання понад 10 тисяч осель у 16 прифронтових населених пунктах області”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що ворожі обстріли на Донеччині не вщухають. Регулярно відбуваються авіаційні, ракетні та артилерійські удари. Через це постійно пошкоджуються мережі й обладнання. Однак енергетики одразу починають відновлення електропостачання, щойно це стає можливим та військові надають дозвіл на проведення робіт. В області працює понад 60 бригад енергокомпанії.

“Енергетики 24/7 роблять усе можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти та перемогти”, – додали у ДТЕК.

Нагадаємо, за січень енергетики ДТЕК повернули світло для 713 тисяч споживачів, які залишилися без електропостачання через обстріли в Києві, Київській, Донецькій, Одеській і Дніпропетровській областях.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp