ДТЕК імпортує 210 тис. т вугілля для проходження зими

ДТЕК імпортує 210 тис. т вугілля для проходження зими

Фото: energo.dtek.com

Перші партії вугілля очікуються вже цього тижня

Пріоритетним для компанії є використання вугілля власного видобутку, але в умовах війни імпортне вугілля стане страховкою для стабільного проходження зимового сезону, каже гендиректор ДТЕК Енерго.

Компанія ДТЕК Енерго законтрактувала 210 тисяч тонн вугілля в Польщі для стабільного проходження майбутнього опалювального сезону. В рамках контракту на імпорт постачання енергетичного вугілля триватиме протягом усього опалювального сезону, починаючи з вересня цього року і до березня наступного, а перші партії вугілля очікуються вже цього тижня, повідомляє прес-служба компанії.

За словами генерального директора ДТЕК Енерго Ільдара Салєєва, для теплоелектростанцій його компанії пріоритетним залишається використання вугілля власного видобутку, але в умовах війни імпортне вугілля стане страховкою для стабільного проходження сезону.

“В умовах війни, непрогнозованих дій ворога та підвищеного навантаження, яке теплоелектростанції компанії несуть останні місяці, додаткові обсяги імпортного палива дозволять “підстрахувати” та надати додатковий запас міцності для стійкішого проходження тепловою генерацією найближчого опалювального сезону”, – сказав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що теплоелектростанції ДТЕК в серпні збільшила відпуск електроенергії на третину.

У ДТЕК заявили про консолідацю зусиль енергетичної галузі до зими

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet