Завершився ремонт магістрального газогону на кордоні з Молдовою

Завершився ремонт магістрального газогону на кордоні з Молдовою

Фото: tsoua.com

Ремонт газопроводу на кордоні з Молдовою

Підготовка газотранспортної системи України до опалювального сезону на завершальній стадії.

На ділянці між Україною та Молдовою завершено ремонт магістрального газопроводу. Про це 13 вересня повідомила пресслужба українського Оператора ГТС.

Зазначається, що газогін забезпечує постачання блакитного палива не лише для українських споживачів, а й до Молдови.

Відновлювальні роботи виконувались за результатами раніше проведеної внутрішньотрубної діагностики.

У компанії наголосили, що високої безпеки виконання робіт вдалося досягти завдяки застосуванню пересувної азотної компресорної станції, яку було придбано минулого року.

“Це вперше, коли азотна станція застосовувалася для ремонту лінійної частини з такою великою протяжністю”, – йдеться в релізі.

Наприкінці ремонту відбулися вогневі роботи з підключення відремонтованої ділянки, а 9 вересня в установленому порядку пройшов пуск газопроводу в роботу.

Оператор ГТС нагадав, що за підсумками серпня об’єм транспортованого природного газу з Молдови до України склав майже 170 млн м³ або 15% від усього імпорту з Європи.

Нагадаємо, на засіданні уряду 12 вересня прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що підготовка до зими в Україні входить у фінальну стадію. Він також запевнив, що ціна на газ, тепло та гарячу воду залишиться без змін до кінця опалювального сезону.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet