На аукціон виставили ДП Волиньторф

На аукціон виставили ДП Волиньторф

Фото: privatization.gov.ua

ДП Волиньторф

Фонд держмайна проведе 6 жовтня приватизаційний аукціон з продажу державного підприємства Волиньторф. Торги відбудуться на Prozorro.Продажі

Фонд державного майна України виставив на приватизацію ДП Волиньторф за стартовою ціною 190,2 млн грн. Про це повідомляє пресслужба ФДМУ.

“Фонд держмайна проведе 6 жовтня приватизаційний аукціон з продажу державного підприємства Волиньторф. Торги відбудуться на Prozorro.Продажі”, – повідомляє пресслужба фонду.

Повідомляється, що на продаж виставлено 109 одиниць нерухомого майна (виробничі, складські, адміністративні приміщення тощо) загальною площею понад 21 тис. кв. м. До складу підприємства входить відокремлений підрозділ Маневицький торфозавод.

На підприємстві – 302 працівники, на балансі перебувають 164 транспортні засоби.

ФДМУ зазначає, що підприємство має спецдозволи на користування надрами на родовищах Засвіття Ситнелюк (на 18 років) і Сойне (19 років).

За даними Фонду, ДП Волиньторф за перше півріччя 2023 року отримало 90,4 млн грн доходу, за 2022 рік – 200 млн грн. За січень – червень 2023 року Волиньторф заробив 6,2 млн грн чистого прибутку, а за весь 2022 рік – 10,6 млн грн.

Гарантійний внесок для участі у торгах – 38 млн грн (без ПДВ).

Нагадаємо, за перший квартал поточного року Фонд держмайна заробив рекордну суму за 10 років. На торг виставлялися логістичні, торговельні, складські, спиртові активи тощо.

За пів року ФДМУ залучив до державного бюджету 1,82 млрд грн.

Інвестор сплатив 373 млн за готель Ермітаж у центрі Києва

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet