BMW та Audi відключили РФ від свого програмного забезпечення – ЗМІ

BMW та Audi відключили РФ від свого програмного забезпечення - ЗМІ

Російські власники BMW и Audi зіштовхнулися із проблемами

Російським власникам машин цих марок тепер недоступна історія технічного обслуговування та оновлення елементів, а також багато інших функцій. Також невідомо, чи дилери зможуть проводити діагностику машин.

Німецькі автоконцерни BMW та Audi відключили російських дилерів від програмного забезпечення. Про це у понеділок, 21 серпня, повідомляє російське видання Известия.

 

Зазначається, що власникам машин цих марок тепер недоступна історія технічного обслуговування та оновлення елементів.

 

У дилерських центрах повідомили журналістам, що тепер власники цих авто не зможуть зробити дублікат ключів, а також невідомо, чи дилери зможуть проводити діагностику машин.

 

Також у сервісах попереджають, що слід чекати і обмежень функціоналу офіційного додатка BMW ConnectedDrive, за допомогою якого були доступні віддалене запалювання, прогрівання машини, відстеження рівня палива та інформація про оновлення та відкликання машин.

 

Видання зазначає, що аналогічні проблеми виникли й у власників Audi. В одному з офіційних дилерських центрів цієї марки менеджер на умовах анонімності повідомив, що доступ до програмного забезпечення для власників був обмежений ще два місяці тому.

 

Минулого року стало відомо, що концерн Mercedes пішов із ринку РФ. Німецька компанія стала третім великим виробником легкових автомобілів, який змушений був продати свої активи в Росії.

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet