В бою за Україну загинув український актор Олексій Хільський

Український актор Олексій Хільський загинув в бою на Запорізькому напрямку.

Він двічі повертався на фронт після поранень. Про це повідомила його дружина, акторка Надія Хільська.

“Я пишу, але сама не можу до кінця в це повірити. Льоша загинув. Загинув під час виконання бойового завдання. Він був найкращим з усіх кого я знаю. Найдобрішим! Найгарнішим! Найталановитішим! Все, за що він брався він робив з пристрастю. А яка в нього була жага до життя! Він так любив життя! Я кохаю тебе, мій воїн”, зазначила Надія Хільська.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На війні загинув актор, який знімався у Сенцова

Олексій проходив службу в 46 окремій аеромобільній бригаді ДШВ на посаді головного сержанту взводу розвідроти. Він був одним з найдосвідчених бійців цього елітного підрозділу.

Він брав участь у наступі на Херсоні, а потім боронив рідну землю у Бахмуті та Соледарі. На фронті Олексій двічі отримував поранення. Проте щоразу, підлатавшись та перевівши дух, Хільський повертався туди, де гаряче.

Олексій Хільський народився 14 листопада 1987 року у місті Кам’янське. До війни він багато знімався в кіно та популярних серіалах, серед яких: “На твоєму боці”, “Квочка”, “Кріпосна”, “Лікар Ковальчук”, “Опер за викликом”, “Загадка для Анни” та інші.

Коли Росія розпочала повномасштабне вторгнення, чимало зірок стали волонтерами або взялися за зброю і стали на захист України від окупаційного війська.

Серед знаменитостей теж чимало тих, хто трагічно загинув, коли захищав країну від загарбників.