Укрпошта підвищила тарифи на відправлення

Укрпошта підвищила тарифи на відправлення

Фото: facebook.com/ukrposhta

Укрпошта переглянула тарифи на відправлення з 1 липня

З 1 липня вартість окремих видів пересилання по Україні та в межах областей збільшилася від 5 до 10 грн.

Укрпошта з 1 липня підвищила тарифи на відправлення по Україні та за її межами. Про це повідомила пресслужба компанії.

Зазначається, що вартість доставки відправлень Укрпошта Експрес збільшиться у середньому на 10 грн у межах однієї області та на 8 грн – в межах країни.

Крім того, введено нові тарифи на послуги Укрпошта Стандарт, де середнє підвищення становить 7 грн на пересилання по Україні, та на 10 грн – в межах окремої області.

“Наприклад, раніше вартість доставки відправлення вагою до 1 кг у межах України становила 35 грн, а після перегляду тарифів вона збільшиться до 42 грн. А доставка посилки вагою від 5 до 10 кг тепер коштуватиме 70 грн, порівняно з попередніми 60 грн”, – пояснили в Укрпошті.

На 5 грн зросла вартість послуги Укрпошта Документи та вартість кур’єрської доставки.

Також з 1 липня змінилася вартість пересилання “дрібних пакетів рекомендованих” у всі зони та посилок до семи країн Близького Сходу: Алжиру, Афганістану, Катару, Кувейту, Оману, Саудівської Аравії та Тунісу. Ці зміни становитимуть 10% від поточних тарифів.

У компанії наголосили, що від початку повномасштабного вторгнення РФ тривалий час не змінювали тарифи на доставку, однак інфляція, енергетична криза, зростання цін та втрата активів у низці областей змусили переглянути вартість відправлень.

Нагадаємо, минулого року Укрпошта зазнала збитків у понад 1,2 млрд грн. 

Укрпошта присвячує нову марку ГУР

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet