Зеленський затвердив рішення РНБО про “неможливість проведення переговорів” з путіним

Володимир Зеленський

Повномасштабна війна росії проти України

Також Кабміну доручено забезпечити посилення обороноздатності України шляхом збільшення постачання військово-технічної допомоги Україні

Президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО про неможливість проведення переговорів із Путіним. Про це йдеться на сайті глави держави.

Йдеться про Указ президента про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 30 вересня “Щодо дій України у відповідь на спробу Російської Федерації анексувати території нашої держави, з метою гарантування безпеки євроатлантичного простору, України та відновлення її територіальної цілісності”.

Документ датований 30 вересня і набирає чинності з дня його опублікування.

У першому пункті рішення йдеться: “Констатувати неможливість проведення переговорів з Президентом Російської Федерації В.Путіним”.

Також РНБО вирішила схвалити текст Спільного звернення Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем’єр–міністра України до Організації Північноатлантичного договору.

“Кабінету Міністрів України підготувати пропозиції щодо багаторівневої системи гарантування безпеки на основі багатосторонніх і двосторонніх угод України, які спрямовані на доведення оборонного потенціалу України до рівня, що забезпечуватиме гарантовану відсіч збройній агресії Російської Федерації, посилення військової підтримки України з нарощування її оборонних спроможностей, сприяння розвитку оборонно–промислового комплексу і суттєвого збільшення масштабу та обсягів індивідуальної і колективної підготовки українських військовослужбовців”, – йдеться в 3 пункті.

Також Кабміну доручено забезпечити посилення обороноздатності України шляхом збільшення постачання військово–технічної допомоги Україні.

Водночас Верховній Раді рекомендовано з метою підвищення стійкості держави прискорити прийняття відповідних законопроектів щодо належного санкційного та іншого реагування на ескалацію з боку Російської Федерації. 

Нагадаємо, Україна в змозі досягти низки ключових військових цілей і зміцнити свої позиції в боротьбі з російськими окупантами ще до зими. Про це заявила куруюча в Пентагоні питання міжнародної безпеки Селест Волландер.

Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на “5 канал” у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.