Скільки ракет залишилося у росії: дані розвідки

З початку повномасштабного вторгнення на територію України росія використала до 60% усіх своїх ракет. Радянські запаси у країни-окупанта є великими, у зв’язку з чим підрахувати кількість снарядів достатньо складно.

Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький під час брифінгу.

«Стосовно високоточного озброєння, як заявляє росія, це системи «Іскандер», «Калібр», крилаті ракети повітряного базування – Х101, Х555, то за нашими підрахунками, на сьогодні використано від 55 до 60% тих запасів, які були до війни», – заявив Скібіцький.

Представник ГУР зауважив, що найбільше росія витратила ракет комплексу «Іскандер», у зв’язку з чим давно їх вже не застосовувала.

Також через міжнародні санкції росія зіткнулася з проблемами під час виробництва нових ракет. Однак, як відзначив Скібіцький, вона має достатньо старих радянських запасів.

«Це і крилаті ракети, ті ж самі Х22, які, в тому числі застосовувалися вже двічі з території білорусі, інші крилаті ракети, повний набір реактивних снарядів – «Смерч», «Ураган», БМ-21 «Град», різного роду авіаційні бомби. Все, що залишилося від Радянського союзу, а запаси вони дуже великі, й підрахувати, скільки там залишилося, дуже складно», – додав Скібіцький.

Американські ракетні системи HIMARS допомогли знищити вже понад 30 логістичних об’єктів армії рф, в ефірі телемарафону розповів речник Міноборони Олександр Мотузяник.

Метою ракетних ударів російських військ по мирних містах України є бажання ворога забезпечити собі «уявні перемоги». Також окупанти хочуть посіяти паніку серед населення і спровокувати внутрішнє напруження в нашій країні.

Ракетно-артилерійські підрозділи ЗСУ за день виконали понад двісті вогневих завдань, в результаті чого окупанти втратили 111 солдатів і офіцерів.