США оголосили плани щодо видобутку нафти в 2023 році

США оголосили про рекордне множення рівня видобутку нафти в США у 2023 році.

За словами координатора зі стратегічних комунікацій в Раді національної безпеки Білого дому Джона Кірбі, президент США Джо Байден із нетерпінням очікує обговорення теми видобутку нафти зі світовими лідерами, повідомляє CNN.

«Ми на шляху до того, щоб видобувати більше нафти вдома в наступному році, на історичних рівнях», – пояснив Кірбі.

Раніше повідомлялося,  країни G7 суттєво просунулися в напрямку створення закупівельного картелю з метою обмежити нафтові доходи країни-агресора. Йдеться про реалізацію механізму глобальної стелі цін на російську нафту, що позбавить агресора основного джерела валютних доходів шляхом зменшення ціни на російську нафту. Прем’єр Італії Маріо Драгі на саміті G7 в Німеччині прямо зазначив, що стеля ціни буде ефективною проти москви, оскільки обмежить її фінансові надходження та ліквідує ключову причину інфляції в країнах Заходу.

США наполягають на встановленні Євросоюзу граничних цін на російську нафту та забороні на перевезення її морем третім країнам. Кіпр виступав проти такої заборони.

Нагадаємо, президент США Джо Байден виступить з аргументами на користь збільшення видобутку нафти ОПЕК, коли зустрінеться з лідерами країн Перської затоки в Саудівській Аравії на цьому тижні, заявив радник Білого дому з національної безпеки Джейк Салліван.

Нагадаємо, Казахстан має намір диверсифікувати постачання нафти в Європу і перекачувати сировину через Транскаспійський маршрут в обхід росії.

США із союзниками планують змусити рф продавати нафту вдвічі дешевше за нинішню ринкову ставку.

Група країн G7 розраховує вдвічі зменшити максимальну ціну на російську нафту,

5 липня 2022 року ціни на нафту різко знизилися упродовж торгової сесії – на 5-7 відсотків, і продовжують падіння.

У світі спостерігається здорожчання нафти на фоні обговорення G7 нових санкцій проти рф.