Зеленський звільнив голову Чернівецької ОДА і призначив наступника

Президент Володимир Зеленський підписав укази про звільнення Сергія Осачука з посади голови Чернівецької обласної державної адміністрації, та призначення на його місце Руслана Запаранюка.

Про це повідомляє пресслужба Офісу президента. Представляючи Запаранюка, Зеленський висловив переконання, що знання регіону та його специфіки допоможе новопризначеному успішно реалізувати поставлені перед ним завдання – налагодити роботу митниці, щоб не було перешкод руху гуманітарних вантажів, облаштування пунктів пропуску на кордоні, надання соціальних послуг біженцям.

Руслан Запаранюк народився 1974 року в с. Нижні Станівці Чернівецької області. У 1997-му закінчив Чернівецький державний університет ім. Ю. Федьковича (спеціальність «фізик, викладач»), у 2003 році – Чернівецький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету (спеціальність «економіст з обліку та аудиту»).
Працював на різних посадах у фінансовому секторі Чернівецької області. Із липня 2014 року до цього часу – начальник філії Чернівецького обласного управління АТ «Державний ощадний банк України».

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський призначив головою Чернівецької обласної державної адміністрації Сергія Осачука у листопаді 2019.