Футболісти збірної України у контрольному матчі перемогли італійський “Емполі”

Поєдинок відбувався в межах підготовки української команди до матчів плей-оф за потрапляння у фінальну частину чемпіонату світу 2022 року в Катарі та до матчів у Лізі націй УЄФА.

Українці забили першими, на 26-й хвилині це зробив Роман Яремчук.

На перерву команди пішли з результатом 1:1 – за “Емполі” на 45-й хвилині забив Ла Мантія.

У другому таймі збірна України відзначилася ще двома результативними ударами. Олександр Караваєв – на 46-й хвилині, Олександр Піхальонок – на 53-й.

Підсумковий рахунок – 3:1 на користь збірної України

Для української збірної матч з “Емполі” був другим із серії контрольних. 11 травня збірна команда з рахунком 2:1 обіграла німецький клуб “Боррусія” з Менхенгладбаха.

Наступний контрольний поєдинок українська команда планує провести 18 травня у Хорватії, суперником українців стане місцевий клуб “Рієка”.

Контекст:

Станом на 17 травня клуб “Емполі” посідає 14-те місце із 20 команд у Серії А. До завершення чемпіонату залишився один тур.