Через звязки з рф: у Грузії вимушені призупинити виробництво популярної мінеральної води

Грузинська компанія з виробництва води Borjomi, 60% акцій якої належить російській Альфа-груп, заявила про зупинку двох своїх заводів через санкції.

Про це повідомляє «Економічна правда» з посиланням на грузинське видання.

«Складну ситуацію на основних ринках збуту продукції компанії посилював обмежений доступ до банківських рахунків, що закривало компанії можливості отримувати валютну виручку та розраховуватися з кредиторами», – йдеться у заяві компанії.

«Підприємство продовжує працювати донині в надії суттєво виправити ситуацію, що, на жаль, поки що неможливо», – додали в компанії.

З огляду на це, підприємство змушене з 29 квітня зупинити виробничий процес на обох заводах розливу Borjomi.

Компанія сподівається, що ситуація покращиться «найближчим часом» і роботу вдасться відновити.

Російська Альфа-Груп володіє 60% контрольним пакетом акцій IDS Borjomi з 2013 року.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі заявив, що жодного «другого фронту» не буде. Так він прокоментував висловлювання радника глави офісу президента України Олексія Арестовича, згідно з яким, Грузії має історичну можливість повернути контроль над Абхазією та Цхінвальським регіоном у Південній Осетії.

Раніше повідомлялося, що відомий британський готельний оператор InterContinental Hotel Group (IHG) планує покинути російський ринок. На даний момент компанія веде переговори з власниками російських готелів про розірвання договорів на управління.

Влада Індії націлила державні енергетичні компанії на купівлю часток компаній BP і Exxon Mobile у російських нафтовидобувних проектах.