За добу з України виїхали кілька десятків тисяч громадян – Держприкордонслужба

За добу 28 квітня західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули близько 69 тисяч осіб та 17 тисяч транспортних засобів. Понад 23 тисячі з них перетнули кордон з Польщею, решта пройшли в інші країни.

Про це повідомляє прес-служба Західного регіонального управління Держприкордонслужби України.

«З України минулої доби виїхали 39 тисяч людей. Понад 23 тисячі з них перетнули кордон із Польщею, решта переслідували до Словаччини, Угорщини, Румунії та Молдови», – говориться в повідомленні.

Водночас, в Україну за минулу добу прибули майже 30 тисяч людей, з них понад 26 тисяч – українці. Також близько 320 вантажівок оформлено із гуманітарною допомогою.
Вперше, з початку повномасштабної війни, в Україну з Польщі в’їхало більше людей, ніж виїхало, зазначали раніше у відомстві.

Раніше на кордоні з Польщею утворилися значні черги з машин на в’їзд.

Щодня до столиці повертається кілька десятків тисяч її жителів, які перед тим евакуювалися або вимушено виїхали. Це призводить до ускладнення дорожнього руху.

Станом на середину квітня мирним жителям ще небезпечно було повертатися до Києва. Більш точно про терміни безпечного повернення стане відомо в найближчі тижні.