Мапа: військові звільнили стратегічно важливе село під Харковом

Українські захисники звільнили від окупантів село Руська Лозова на Харківщині.

«Зачистку» населеного пункту від окупантів провели Сили штурмового підрозділу Головного управління розвідки Міноборони України, під керівництвом Командувача Сухопутних військ ЗСУ, генерал-полковника Олександра Сирського, повідомляє УНІАН.

Зазначається, що це стратегічно важливий населений пункт на автомобільній трасі Харків-Бєлгород. Саме з цього передмістя за часів окупації ворог вів прицільний вогонь із цивільної інфраструктури та житлових масивів Харкова.

Нагадаємо, 28 квітня ЗСУ повністю відновили контроль над селом Кутузівка на Харківщині.

Додамо, що внаслідок обстрілу окупантами населених пунктів у Харківській області, пошкоджені близько 45 житлових будинків.

Російські війська знищили і пограбували школи у Борівській громаді на Харківщині, що була окупована росіянами 14 квітня. Борова межує з Ізюмщиною, де тривають запеклі бої, та Куп’янськом.

Терористи з «ДНР» відмовляються іти в наступ під Ізюмом, що на Харківщині. Вони не хочуть бути гарматним м’ясом і не збирається підписувати жодних контрактів з російськими військовими.

22 квітня українські військові пішли в контрнаступ у Харківській області та звільнили від російських окупантів три населених пункти.