Україна зберегла контроль над більшою частиною авіапростору – британська розвідка

Україна зберігає контроль над більшою частиною свого повітряного простору.

Росії не вдалося ефективно знищити українські ВПС чи придушити українську систему ППО, повідомляє міністерство оборони Великої Британії у Twitter.

“Україна продовжує піддавати ризику російські авіаційні засоби. Авіація РФ в основному зосереджена на півдні та сході України, надаючи підтримку російським сухопутним військам. Ворог продовжує завдавати ударів по українських військових об’єктах та логістичній інфраструктурі по всій країні”, – йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Врожай зернових в Україні скоротиться на 20% – британська розвідка

Росія має обмежений доступ з повітря на північ і захід України, обмежуючи наступальні дії глибокими ударами з дистанційним озброєнням.

Більшість російських авіаударів по Маріуполю, ймовірно, наносяться некерованими бомбами, що вільно падають. Ця зброя збільшує ризик жертв серед цивільного населення.

На Слобожанському напрямку російські окупанти продовжують завдавати авіаційних ударів та обстрілювати артилерією інфраструктуру Харкова. Ворог захопив північно-східну околицю населеного пункту Велика Комишуваха, а також населений пункт Заводи.