Італійський тренер “Шахтаря”: В Ахметова одразу була позиція

“Я бачу себе як українця. Усі у моєму штабі теж почуваються українцями. Нам теж дуже боляче від того, що відбувається. Можна сказати, що дивлюся на них, як на ворогів. Ворогів, які хочуть забрати свободу України. Я працював в Україні я жив в Україні і через агресію Росії я був змушений покинути Україну. Тому це нормально, що вони мої вороги, – сказав Де Дзербі. –  Що мені сподобалося в Рінаті Леонідовичу, це те, що з початком війни у нього  одразу ж була чітка позиція. Зазвичай такі серйозні люди та бізнесмени рідко висловлюють чітку позицію, а твін це зробив відразу. І я в ньому це ціную, я вважаю його справжнім чоловіком”.

Війна Росії проти України Головне   (оновлюється)

ВІДЕО

[embedded content]

Відео: Канали Футбол 1,2,3 / YouTube

Контекст:

“Шахтар” проводить цикл благодійних ігор. Усі зібрані кошти передадуть в Україну на допомогу українським дітям, які постраждали від російської агресії.

Під час першого благодійного матчу “Шахтаря” з грецьким “Олімпіакосом” на трибунах було викладено 176 іграшок на згадку про кожну дитину, вбиту на той момент росіянами в Україні. Футболісти донецької команди грали із назвами 10 міст-героїв замість прізвищ на своїх футболках. У Польщі на поле вийшов і забив гол 12-річний уболівальник “Шахтаря” Дмитро Кеда, якому вдалося вирватися з Маріуполя. У Туреччині команда вийшла на матч у футболках з фото Аліси – дівчинки, яка все ще залишається в укритті в Маріуполі.