На “Іграх нескорених” Україна виборола 16 медалей, із них п’ять золотих

Золоту медаль у штовханні ядра здобув Родіон Сітдіков із результатом 9,46 м.

У стрибках у довжину Артем Лукашук із результатом 5,20 м виборов срібло у своїй категорії, а Іван Герецун – бронзу із 5,10 м.

Олексій Бобчинець у бігу на 1500 метрів здобув бронзову медаль із результатом 5:42,50.

У командному змаганні зі стрільби з лука вибороли срібло Дмитро Афанасьєв, Сергій Калитюк та Василь Стуженко.

У штовханні ядра у своїх категоріях стали медалістами Віктор Легкодух (золото з результатом 7,32), Рустам Росул (срібло з результатом 5,86), Сергій Прядка (золото з результатом 8,33).

Анна-Софія Пузанова, яка брала участь у змаганнях замість своєї матері Юлії Паєвської, котра перебуває в полоні, здобула бронзову медаль зі стрільби з лука в категорії новачків.

Бронзу у плаванні на дистанції 50 м вільним стилем українській команді приніс Іван Лепеха, Андрій Бадарак здобув дві медалі – бронзову у запливі на 50 м брасом та золоту у плаванні на 50 м на спині.

У веслуванні на тренажерах українці вибороли чотири медалі: Ігор Галушка здобув золото у веслуванні на чотири хвилини та срібло у веслуванні на тренажерах на одну хвилину. Віктор Легкодух виборов срібло у веслуванні на тренажері на чотири хвилини у своїй категорії. Ігор Безкаравайний здобув бронзову медаль у веслуванні на одну хвилину.

Контекст:

“Ігри нескорених” (Invictus Games) міжнародні спортивні змагання у паралімпійському стилі, які заснував герцог Сассекський Гаррі у 2014 році. У них беруть участь поранені військовослужбовці та ветерани.

Україна приєдналася до “Ігор нескорених” у 2017 році, дебютувавши на змаганнях у Торонто у 2018 році.

Цього року ігри відбуваються у Гаазі (Нідерланди). Україну представляло 19 захисників-спортсменів. Першого дня ігор українці вибороли чотири медалі, другого – п’ять, третього – три.