Організатори Wimbledon вирішили не допускати до участі в турнірі спортсменів із РФ та Білорусі – The New York Times

Рішення про заборону ухвалили 19 квітня, про це повідомив високопоставлений міжнародний тенісний чиновник із Великобританії.

Видання зазначило, що це рішення не дасть можливості виступити на турнірі низці гравців, які посідають високі місця в рейтингах тенісистів. Четверо російських тенісистів входять до 30 найкращих у рейтингу ATP, зокрема друга ракетка світу Данило Медведєв. На Wimbledon не виступить п’ятеро росіянок, які входять до 40 найкращих тенісисток рейтингу WTA, а також білоруські тенісистки Аріна Соболенко та Вікторія Азаренко.

Харківський бізнесмен Юрій Сапронов, який раніше був спонсором української тенісистки Еліни Світоліної, повідомив у Facebook, що звертався до міжнародних організацій із проханням відмовити в участі у престижному турнірі росіянам та білорусам.

“Вигрібайте, мовчазна, сліпа наZZія терпил. Найпрестижніший тенісний турнір у світі, знаменитий Wimbledon, не допустить жодного російського та білоруського тенісиста/тенісистки для участі в мекку тенісу в Лондоні. Дякуємо ATP, WTA та Всеанглійському клубу!” – написав Сапронов.

Війна Росії проти України. Головне (оновлюється)

Контекст:

Wimbledon – найстаріший турнір великого тенісу, його заснували 1877 року. Його проводять щорічно наприкінці червня на кортах Всеанглійського клубу лаун-тенісу та крокету в Лондоні. Wimbledon – один із чотирьох турнірів Великого шлему поряд з Australian Open та Roland Garros та єдиний на кортах із трав’яним покриттям.