Метінвест відкрив нову вугільну лаву у Покровську

Метінвест відкрив нову вугільну лаву у Покровську

Фото: Метінвест

З забою планують видобувати до 2,5 тис. тонн вугілля на добу

Нова лава дасть можливість видобути майже 1 млн тонн вугілля. З забою планують видобувати до 2,5 тис. тонн вугілля на добу, а відпрацювання запасів триватиме понад рік.

Покровська вугільна група, що входить до складу групи Метінвест, ввела в експлуатацію 11-ту лаву з видобутку коксівного вугілля в 10-му блоці шахтоуправління Покровське. Про це в понеділок, 4 березня, повідомляє пресслужба Метінвесту.

За прогнозами, нова лава дасть можливість видобути майже 1 млн тонн вугілля. З забою планують видобувати до 2,5 тис. тонн вугілля на добу, а відпрацювання запасів триватиме понад рік.

“Вчасна підготовка нового очисного забою – це позитивний результат тривалої та напруженої праці кожного працівника компанії та наше стабільне майбутнє. Люди будуть забезпечені роботою та заробітною платою, що дуже важливо для колективів, які ведуть виробництво в прифронтовому регіоні. Крім того, це вагомий внесок у підтримання обороноздатності України та поповнення бюджетів усіх рівнів”, – прокоментував введення в експлуатацію нової лави генеральний директор Метінвест Покровськвугілля Андрій Акулич.

Раніше повідомлялося, що підприємства металургійного холдингу Метінвест в 2023 році зменшили виплавку сталі та чавуну на 31% – до 2,03 млн тонн. За за підсумками року група Метінвест перерахувала до бюджетів усіх рівнів 14,6 млрд грн податків і зборів.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp