Курс Bitcoin подолав важливий рубіж

Курс Bitcoin подолав важливий рубіж

Фото: Getty Images

Рішення влади США кардинально вплинуло на вартість Bitcoin

Bitcoin різко подорожчав з остання тижні, коли зріс обсяг торгів біткойн-фондами, зареєстрованими в США.

Курс найпопулярнішої криптовалюти у світі Bitcoin перевищив $65 тисяч. Це новий рекорд з грудня 2021 року, свідчать дані торгів у понеділок, 4 березня.

Так, на початку азіатського дня Bitcoin подорожчав майже на 6% і досяг рівня у 65 316 доларів. При цьому історичний рекорд криптовалюти становить 68 999,99 доларів, встановлений у листопаді 2021 року.

Як повідомляє Reuters, з початку 2024 року курс Bitcoin піднявся на 50%, і більша частина зростання припадає на останні кілька тижнів, коли різко зріс обсяг торгів біткойн-фондами, зареєстрованими в США.

Потоки не висихають, оскільки інвестори почуваються більш впевненими, що ціна, схоже, буде вищою, – сказав керівник відділу досліджень криптоаналітики 10x Research у Сінгапурі Маркус Тілен.

Інша популярна криптовалюта – Ethereum – теж піднялася на спекуляціях про те, що незабаром у неї також можуть з’явитися біржові кошти, що стимулюватимуть приплив. З початку року Ethereum зріс на понад 50%.

Нагадаємо, у січні США зробили важливий крок у легалізації Bitcoin. SEC дозволила фондам-важковаговикам галузі BlackRock, Invesco і Fidelity дрібнішим конкурентам, включаючи Valkyrie, розпочати торги. Після цього криптовалюта почала стрімко дорожчати.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp