Фонд держмайна продає Лохвицький спиртовий комбінат

Фонд держмайна продає Лохвицький спиртовий комбінат

Фото: neat.com.ua

Фонд держмайна продає Лохвицький спиртовий комбінат

Відбудуться у системі Prozorro.Продажі 6 березня, цінові пропозиції приймаються до 5 березня. Стартова ціна лота – 11,33 млн грн.

Фонд державного майна України проведе приватизаційний аукціон з продажу ДП Лохвицький спиртовий комбінат у м.Заводському Полтавської області. Про це повідомила пресслужба ФДМУ.

Зазначається, що торги відбудуться у системі Prozorro.Продажі 6 березня, цінові пропозиції приймаються до 5 березня. Стартова ціна лота – 11,33 млн грн.

До складу єдиного майнового комплексу входять 107 зареєстрованих одиниць нерухомого майна (виробничі, складські, адміністративні будівлі та споруди тощо). Також є 32 одиниці інженерних споруд. Загальна площа об’єктів нерухомості становить 28,6 тис. кв. м, всі активи розташовані на Полтавщині в Миргородському районі.

Крім того, у підприємства є 21 одиниця транспорту і спецтехніки, зокрема вантажні автомобілі, трактори, причеп та тепловоз.

Загальна площа п’яти земельних ділянок під комплексом становить 19,7 га.

Як зазначають у Фонді держмайна, майновий комплекс об’єкту підійде для багатьох категорій інвесторів, оскільки виробництво підлягає відновленню. Також на базі ДП можна створити переробне підприємство або релокувати бізнес із тимчасово окупованих територій.

Нагадаємо, Фонд державного майна планує наприкінці літа виставити на приватизацію готель Україна в Києві.

Раніше повідомлялося, що у Києві з 17-ї спроби продали будівлю ресторану Щекавиця за 15,5 млн грн.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp