ДТЕК закликала іноземні компанії інвестувати в Україну під час війни

ДТЕК закликала іноземні компанії інвестувати в Україну під час війни

Фото: Getty Images

Генеральний директор ДТЕК Максим Тимченко

Україна має величезний потенціал для розвитку сонячної та вітрової генерації, а також систем накопичення енергії.

Інвестори не мають розглядати Україну як зону бойових дій. ДТЕК хоче своїм прикладом показати іноземним інвесторам, що в країну можна інвестувати навіть в умовах війни. Про це заявив генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко в інтерв’ю Bloomberg.

 

“Ми сподіваємось, що міжнародні фінансові інституції будуть активніше працювати з приватним сектором. Щоб виграти економічну війну приватний сектор має бути однією з рушійних сил для цього”, – сказав він.

 

Тімченко навів приклад проєктів з використанням відновлювальних джерел енергії. За його словами, Україна має величезний потенціал для розвитку сонячної та вітрової генерації, а також систем накопичення енергії.

 

“Ми хочемо переконати інвесторів, що Україну не треба розглядати як зону бойових дій. Тому найкращий спосіб – це подавати приклад. Ми побудували проєкт, у який інвестували 200 млн євро, зараз ми закриваємо інший проєкт вітрогенерації з інвестиціями у 250 млн євро. Це гарний приклад для інвесторів, щоб вони приходили в Україну”, – підкреслив гендиректор ДТЕК.

 

Тімченко наголосив, що західні інвестори можуть вже зараз зайти в Україну, щоб витратити час на розробку потенційних проєктів та вивчення країни.

 

“Треба брати до уваги, що українська енергосистема приєднана до європейської і ці вітрові та сонячні електростанції можуть бути побудовані в Україні, щоб експортувати електроенергію назад в Євросоюз”, – заявив він.

  

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp