Працівники Lufthansa знову готуються до страйку

Профспілка Verdi, яка опікується правами співробітників авіакомпанії Lufthansa, оголосила про черговий страйк. Про це у вівторок, 27 лютого, повідомляє Reuters. 

Вказується, що страйк триватиме три дні. У ньому візьме участь наземний штат перевізника. Розпочати акцію мають намір у середу, 28 лютого.

Як пише агентство, керівики Lufthansa намагалися домовитися зі страйкарями, обіцяючи перенести планове підвищення заробітньої плати з грудня на березень та виплатити працівникам “антиінфляційний” бонус у три тисячі євро кожному.

“Профспілка не погодилася на ці умови, вимагаючи додаткові 12,5% або 500 євро для кожного співробітника щомісяця”, – йдеться у повідомлені. 

У профспілці запевнили, що страйк завдасть мінімальних незручностей пасажирам.

“Фінансовий регулятор Німеччини Бундесбанк вважає, що подібні страйки зробили свій внесок у падіння ВВП країни, яке призвело до рецесії”, – додає Reuters. 

Раныше Lufthansa скасовувала понад 563 рейси із польських аеропортів з 29 жовтня 2023 року до 30 березня 2024 року. Зокрема, велику кількість рейсів скоротили до Франкфурта-на-Майні та Мюнхена.