В двох областях за тиждень повернули світло 38,5 тис. споживачів

В двох областях за тиждень повернули світло 38,5 тис. споживачів

Фото: facebook.com/dtekdnem

Ремонтні бригади приступають до робіт відразу, як тільки отримують дозвіл від ЗСУ та ДСНС

Енергопостачання відновлено у 35 населених пунктах Донецької та Дніпропетровської областей, які постраждали внаслідок рашистських обстрілів.

За тиждень з 19 по 25 лютого ремонтно-відновлювальні бригади ДТЕК відновили енергопостачання у 35 населених пунктах Донецької та Дніпропетровської областей та повернули електрику 38,5 тисяч споживачів, які постраждали внаслідок обстрілів рашистів. Про це повідомила пресслужба компанії у вівторок, 27 лютого.

“Минулого тижня енергетикам вдалось повернути світло в оселі 31,7 тис. родин на Донеччині, де через постійні обстріли щоденно пошкоджуються електромережі та підстанції. Також через регулярні атаки страждає Дніпропетровщина, особливо південь регіону. Тут за тиждень ремонтним бригадам вдалося полагодити пошкоджені мережі та повернути світло для 6,8 тисяч родин”, – говориться в повідомленні.

У ДТЕК наголосили, що ремонтні бригади приступають до робіт відразу щойно отримують дозвіл та доступ до місця пошкодження від ЗСУ та ДСНС.

Раніше генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко повідомляв, що з початку повномасштабного вторгнення компанія відновила енергопостачання для 11 мільйонів споживачів, а загалом за час війни енергокомпанія відновила 16,5 тис. км ліній електропередачі, які були пошкоджені внаслідок бойових дій.

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp