В Метінвесті розповіли про умови роботи підприємств поблизу лінії фронту

В Метінвесті розповіли про умови роботи підприємств поблизу лінії фронту

Фото: metinvestholding.com

Генеральний директор групи Метінвест Юрій Риженков

Наразі пріоритетом для компанії є підтримання роботи підприємств: металургійні комбінати працюють на 65-75% потужності при тому, що для прибутковості має бути вище 80%.

Група компаній Метінвест через втрату потужностей за два року війни, розташування деяких своїх підприємств практично на лінії зіткнення та мобілізацію 9000 тисяч працівників на фронт наразі працює на межі рентабельності. Про це розповів генеральній директор Метінвесту Юрій Риженков в інтерв’ю виданню The Telegraf, повідомляє офіційний сайт групи в понеділок, 26 січня.

За його словами, підтримувати виробництво на підприємствах поблизу лінії фронту особливо складно: працівники одягають на роботу бронежилети та шоломи, а компанія облаштувала укриття, щоб захистити їх від прямого вогню.

“Очевидно, для компанії спочатку це було викликом, особливо через бомбардування й високу ймовірність ракетних обстрілів, зокрема на деяких наших підприємствах, розташованих буквально за 35-40 кілометрів від лінії фронту. Ми мали кілька влучань”,-  розповів він.

Риженков зауважив, що наразі пріоритетом для компанії єпідтримання роботи підприємств: металургійні комбінати працюють на 65-75% потужності.

“Якщо ви хочете бути прибутковими в металургійній промисловості, рівень завантаження підприємства має бути вищим за 80%. Але принаймні ми можемо забезпечити роботою і зарплатами наших співробітників та зберегти потужності. Ми маємо змогу продовжувати обслуговувати наших клієнтів”, -підкреслив гендиректор Метінвесту.

Раніше повідомлялося, що підприємства металургійного холдингу Метінвест за підсумками 2023 року зменшили виплавку сталі та чавуну на 31% – до 2,03 млн тонн. За минулий рік група Метінвест перерахувала до бюджетів усіх рівнів 14,6 млрд грн податків і зборів.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp